Влада працює

2 тисячі мальків струмкової форелі випущено у річку Стрий

26 травня відбулося зариблення р. Стрий в межах Львівської області.

Так, на ділянці впадіння р. Либохора випущено 2000 мальків струмкової форелі середньою наважкою у 3 мг. Зарибок вирощено на форелевому рибному господарстві у Тячівському районі Закарпаття.

Вселення здійснювалося за рахунок коштів одного з енергетичних підприємств відповідно до науково-біологічного обґрунтування та Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.07.2012 № 414.

Контроль за процесом зариблення здійснювали працівники Львівського рибоохоронного патруля Держрибагентства.

«Весняне зариблення водойм триває. Струмкова форель – рідкісний аборигенний вид риби. Лише найсуворіша охорона і штучне розведення сприятиме збільшенню її чисельності», – зазначає т.в.о. Голови Держрибагентства Андрій Забуга.

Довідково:

Форель струмкова або пструг – вид надзвичайно цінної риби з родини лососевих. Її поширення в українських водоймах зумовлене наявністю прохолодних, чистих і прозорих вод зі швидкою течією й кам’янистим дном. Такі умови є, зокрема, у верхів’ях Пруту, Черемошу, Серету, Стрия, Дністра та його приток, у Тисі, Тересві, Тереблі, Ріці, а також у гірських річках Криму.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.