Влада працює

В Червонограді дозволили продаж алкоголю, але з певними обмеженнями

Депутати Червоноградської міської ради не дійшли згоди у питанні обмеження продажу алкоголю

24 березня відбулося третє пленарне засідання 16 сесії Червоноградської міської Ради, у порядок денний якої було винесено пакет питань, які потребували нагального обговорення і прийняття, а також ті, які не були розглянуті на попередньому засіданні сесії.

«Про внесення змін до місцевих програм на 2022 рік” – доповідала начальник міського фінансового управління Леся Сементух. Відповідно було запропоновано спрямувати  залишок  субвенції з державного бюджету, який  склався  на  1січня 2022 року і був передбачений на розвиток комунальної інфраструктури, в тому числі на придбання комунальної техніки в сумі 620 тис грн  на виконання комплексної програми  «Безпечна громада», доповнивши її завданням  –  придбанням оперативно-рятувального автомобіля для 4-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області.

Найдискусійнішим у порядку денному сесії було питання «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Червоноградської міської територіальної громади”. Як наголосив міський голова Червонограда Андрій Залівський, оскільки видано наказ голови Львівської обласної військової адміністрації, на його основі зобов’язано аналогічні накази прийняти головам районних військових адміністрацій і третім  пунктом – дозволити винести дане питання на розгляд органів місцевого самоврядування.

Відтак, з пропозицією заборонити продаж алкоголю на території Червоноградської громади до своїх колег звернувся депутат від «Свободи» Богдан Ліщинський, мотивувавши це звернення проханням наших захисників з передової. Натомість, Олег Мусій з фракції  ”Голос” висловився  за те, аби  обмежити продаж алкоголю пивом і слабоалкогольними напоями, щоб дати можливість бізнесу хоча б якимось чином  працювати, у той же час мінімізувати випадки зловживання спиртними напоями . На необхідності звернути особливу увагу правоохоронців, членів добровольчих формувань на випадки розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях і застосовувати   жорсткі заходи до порушників  наголосив депутат  від Народного Руху Петро Василишин. Доопрацювати дане питання і винести його на розгляд  на наступне пленарне засідання, заборонивши до цього часу реалізацію алкоголю на території Червоноградської громади запропонував депутат від ”Європейської солідарності” Петро Остапюк. Позиція ж міського голови Червонограда Андрія Залівського заключалась у тому, щоб обмежити продаж алкогольних напоїв у часі – з 10 до 18 години, реалізовувати його не більше 2х одиниць на особу і заборонити продаж спиртного людям у військовій формі. В результаті жвавого обговорення єдиної узгодженої позиції не було досягнуто. Таким чином залишився існуючий “статус кво” – себто продаж алкоголю у місті заборонено з 21 до 10 години.

Наступне пленарне засідання сесії заплановане на 5 квітня.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.