Влада працює

Депутати проголосували за виділення коштів на придбання службового автомобіля для Червоноградського районного відділу поліції

30 червня відбулося чергове засідання сесії Червоноградської міської ради. Депутати розглянули питання «Про надання одноразової грошової допомоги пораненим особам», зокрема, цим проектом рішення передбачено виділення по 10 000 грн десятьом військовослужбовцям на лікування внаслідок поранення під час бойових дій

Про перерозподіл видатків бюджету Червоноградської міської територіальної громади на 2022 рік доповідала заступник начальника фінансового управління Людмила Смалюк. Проектом рішення передбачено провести переміщення видатків по виконавчому комітету, зокрема, зменшити асигнування по заробітній платі з нарахуваннями на суму 197 000 грн та спрямувати їх на придбання дизпалива. Додатково виділено кошти на Комплексну програму фінансової підтримки КП «Червоноградська міська стоматологічна поліклініка» у розмірі 147 400 грн, на програму благоустрою населених пунктів громади передбачено 40 000 грн, а 416 000 грн скеровується на Програму  ремонту доріг комунальної власності в населених пунктах Червоноградської територіальної громади. Також відповідно до цієї програми запропоновано провести переміщення, а саме: зменшити видатки по поточному ремонту дороги по вул. Бандери на 735 000 грн і спрямувати їх на ремонт доріг за іншими адресами у рівних частках.

Передбачено також спрямувати кошти Загального фонду в сумі 1 506 000 грн на фінансову підтримку КП «Школяр» у зв’язку з ліквідацією підприємства, а 465 000 грн виділено для потреб територіальної оборони. Окрім того, проектом рішення передбачено спрямувати 1 000 000 грн на фінансування програми підтримки військового ліцею.

Окрім того, проектом рішення запропоновано провести переміщення видатків по програмі розвитку та фінансової підтримки Соснівської міської лікарні, зменшивши видатки передбачені на оплату електроенергії на 100 000 грн, водночас збільшивши на цю суму нарахування на зарплату.

Також проектом рішення передбачено спрямувати в сумі  626 100 грн на придбання службового автомобіля для Червоноградського районного відділу поліції.

Під час сесії депутати мали можливість заслухати інформацію начальника військового ліцею Івана Сивовуса, котрий розповів про те, як триває реконструкція ліцею, які роботи уже виконані й окреслив майбутні перспективи діяльності цього навчального закладу.

Про криміногенну ситуацію у місті, стан боротьби із злочинністю розповів заступник Червоноградського районного відділу поліції Павло Тарасюк, зазначивши при цьому, що по ряду показників, які стосуються розкриття окремих видів злочинів Червоноградський райвідділ є одним з лідерів в області.

Депутати прийняли звернення щодо негайної передачі гуртожитку ВПУ-11 на баланс Червоноградської територіальної громади, яке озвучила Софія Майданович. Власником цієї будівлі є Міністерство освіти та науки, яке впродовж багатьох років ігнорує вирішення цього питання на користь міста. Сьогодні у час війни багато українців змушені залишити свої домівки і для частини з них Червоноград став прихистком, де облаштовуються місця для проживання ВПО.  Окрім того, є міжнародні організації-донори, зокрема GIZ, які готові долучитися до реконструкції цієї будівлі.

Голос Сокальщини на GoogleNews