Влада працює

Евакуйованих діток з київського Охматдиту сьогодні виписують додому після успішної трансплантації нирок

У Львові гарні новини. Як повідомили у Першому територіальному медичному об’єднані міста Львова, евакуйованих діток з київського Охматдиту сьогодні виписують додому після успішної трансплантації нирок від посмертного донора. Донором для них став 29-річний чоловік, який помер внаслідок інсульту. Згоду на трансплантацію дали рідні.

«12-річний Юрко та 15-річний Ігор, які разом проходили діаліз в столичному Охматдиті, – разом в один день отримали новий орган і в один день виписуються з лікарні», – повідомили у ТМО №1 м. Львова.

Юрчик, родом з Житомирської області, три роки лікувався у Києві. Нирки у нього відмовили після того як перехворів на ангіну. Відтоді хлопчик був на діалізі.

Ігор з Донецької області. З хворими нирками хлопець народився, лікування не допомагало, хвороба прогресувала. На діалізі був два роки, останні пів року в Києві, до того – в Запоріжжі.

Коли почалася війна, дітей, що ховалися від обстрілів в укриттях, евакуювали до Львова, а там 12 березня їм пощастило отримати донорські нирки. Зараз хлопці виписуються з лікарні і будують плани на життя.

«Також пересадили серце 40-річному Віталію з Чернівців. Його життя кардинально змінилося у 2016 р, коли звичайна застуда призвела до делятаційної кардіоміопатії. Внаслідок хвороби серце чоловіка збільшилось удвічі і не могло перекачувати достатню кількість крові. Відтоді він страждав на задишку та не міг працювати й жити повноцінно. Проте, усього за два тижні після трансплантації серця, Віталій почувається чудово. Поспішає додому обійняти двох синочків та уже будує плани, серед яких – подорожувати з сім’єю!», – повідомили у ТМО № 1 м. Львова.

Лікарі й родичі врятованих діток щиро дякують рідним донора за прийняте рішення.

 65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.