Влада працює

Як Народний дім Червонограда волонтерить з перших днів війни

З перших днів війни у Червоноградському Народному Домі почав працювати центр гуманітарної допомоги, який систематизував свою роботу за конкретними напрямками: прийом речей, їх огляд, сортування і видача. За цей час отримано значні обсяги допомоги – це одяг, взуття, засоби гігієни, дитячі візочки, продукти харчування для дітей тощо. Допомогу отримують внутрішньо переміщені особи в залежності від їх потреб. Окрім того, відповідно до замовлень відправляється чимало речей і на передову.

Освоїли працівники Народного Дому і нову для себе галузь виробництва – плетіння маскувальних сіток. Допомагають  їм у цьому  чимало волонтерів, дітей,  які займаються у гуртках, переселенців. Саме сьогодні завершено плетіння ювілейного виробу – українські захисники отримають шістдесяту маскувальну сітку від поплетушок Народного дому (загальна їх площа становить більше 2500 м кв). Наразі, є потреба у тканині захисних кольорів – зеленого, сірого, коричневого.

“Разом з тим, – зазначив заступник директора Народного дому Віктор Коваленко – у цей непростий час ми не забуваємо і про мистецтво. Днями юні актори дитячого зразкового театру ляльок ”Казка” для діточок, які приїхали у наше місто показали виставу ”Наш веселий Колобок”. А невдовзі це яскраве видовище демонструватиметься у НРЦ  ”Світанок”. Адже діти не повинні страждати від жахіть війни.”65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.