Влада працює

Львів готується до напливу біженців

У випадку напливу біженців до Львова внаслідок загрози російського вторгнення для них готують окремі приміщення. Йдеться не лише про Львів, а й про Львівщину та загалом Захід України.

Про це під час брифінгу 14 лютого повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Люди не будуть їхати в одне місто. Ми координуємо свою діяльність з головами всіх громад в області та Заходу України. Готуємо такі приміщення, координація відбувається…», – каже він.

Окрім цього, у місті затвердили план дій у разі надзвичайної ситуації. Так, прийняли рішення збільшити резерв крові, а міські лікарні вже забезпечені тримісячним запасом медикаментів та інших матеріалів. Якщо ж повністю зникне світло, то мешканцям обіцяють подавати санітарний об’єм води.

У одній із лікарень Львова облаштують підземну операційну та палату стаціонарного лікування хворих, а на випадок, якщо традиційні засоби зв’язку будуть відключеними або відсутня електроенергія, то місто має повинне забезпечити альтернативні шляхи комунікації із населенням.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького продовжує працювати в штатному режимі. Станом на сьогодні рейси відбуваються згідно з розкладом. Інформації про скасування рейсів наразі немає.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.