Влада працює

Львівщина та Індонезія планують співпрацювати в енергетичній галузі

Співпраця в енергетичній галузі між Львівщиною та Індонезією, реалізація спільних економічних ініціатив, освітянські обміни студентами та представлення найкращих зразків культури двох держав.

Про це йшлося сьогодні, 10 червня, під час зустрічі в. о. голови Львівської обласної ради Юрія Холода та першого заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика з Надзвичайним та Повноважним Послом Індонезії в Україні Аріфом Мухаммедом Басаламою.

На початку візиту пан Посол озвучив політичну позицію уряду Індонезії, який підтримує територіальну цілісність України.

«Індонезія планує продовжувати надавати гуманітарну підтримку українцям та в майбутньому співпрацювати в контексті відновлення України», – зазначив Аріф Мухаммед Басалама.

Юрій Холод подякував Індонезії за співпрацю в галузі сільського господарства, зокрема щодо експорту зерна з України.

«Це одна з складових української економіки, отримані кошти з експорту зерна скеровуються й на закупівлю всього необхідного для нашої армії.

Першочерговим також є для нас питання енергетики, готові розвивати її гуманітарний і бізнес-напрямки.

Для нас важливим є розвиток економіки й підтримка бізнесу, створення спільних і нових підприємств задля подальшого поглиблення нашої співпраці», – підкреслив Юрій Холод.

У межах візиту на Львівщину Посол також візьме участь у відкритті банерної виставки «Індонезія крізь призму об’єктива», яке відбудеться 11 червня в Італійському дворику комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський історичний музей». Виставка приурочена до 32-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Індонезією – 11 червня 1992 року.

«Надзвичайно приємно, що річниця дипломатичних відносин наших країн відзначатиметься саме у Львові.

У подальшому пропонуємо організувати в Індонезії виставку експонатів Львівського історичного музею», – зазначив Юрій Холод.t

Голос Сокальщини на GoogleNews