Влада працює

Львівська обласна рада не віддавала брату Медведчука та співвласнику бази відпочинку Януковича 28 гектарів гірничого відводу

Повідомляємо, інформація, поширена деякими мас-медіа про те, що «Львівська обласна рада віддала братові Медведчука та співвласникові бази відпочинку Януковича 28 гектарів гірничого відводу», не відповідає дійсності.У повідомленні журналісти зазначають про ТОВ «Керамбуд».

Наголосимо, що на офіційному веб-сайті Львівської обласної ради оприлюднили не рішення про надання гірничого відводу ТОВ «Керамбуд», а його проект.

Водночас зауважимо, що статутні документи «Керамбуду», надані представниками цього підприємства постійній комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради на вивчення, не містять інформації про засновників Богдана Козака та Сергія Медведчука.

Наголосимо, що подібні рішення набувають чинності лише після їх ухвалення депутатами обласної ради під час засідань сесії ради.

Встановлено, що на ТОВ «Керамбуд» працює 139 осіб. Середньомісячний розмір заробітної плати працівника підприємства становить понад 2 тис. грн. За минулий рік підприємством сплачено до бюджету понад 4 млн грн податків.

За словами голови вказаної вище комісії Олексія Балицького, вивчаючи подані документи, депутати – члени комісії, не виявили підстав для відмови заявникам.

«Керуючись вимогами чинного законодавства, Постановою КМУ № 615, які зобов’язують до об’єктивного та неупередженого розгляду документів усіх суб’єктів господарювання, комісія не може відхилити подані заявки того чи іншого підприємства, а тим паче – не виявивши порушень у його діяльності», – сказав Олексій Балицький. 

Голос Сокальщини на GoogleNews