Влада працює

Підопічних Дрогобицького терцентру привітали з Днем матері

 

9 травня у затишній світлиці Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась літературно-музична композиція з нагоди Дня матері.

На урочистому заході для підопічних, що гідно пронесли крізь роки почесне звання матері, лунали теплі поетичні рядки та щирі побажання, звучали щемливі пісні та зворушливі музичні композиції.

Розпочалося дійство із хвилини мовчання за полеглими Героями, яких виховали відважними захисниками й патріотами сильні духом матері.

З вітальним словом до присутніх звернулася директорка Дрогобицького міського терцентру Марія Лютик, яка відзначила, що травень багатий на сімейні свята, а також це місяць вшанування Пресвятої Богородиці. Щороку в цю весняну пору організовують прощу до Грушева, де колись з’явилася Діва Марія і де всі прочани мають можливість подякувати Небесній Матінці за всі ласки, а також помолитися за свої намірення, за щасливу долю дітей, за нашу Україну.

Для кожного з нас мама – ангел-охоронець, і, де б не закинула нас доля, у пам’яті жевріє материнська домівка й теплі материнські руки. Марія Лютик привітала присутніх зі святом, побажала здоров’я, багато років життя на радість дітям та онукам, миру й злагоди в домівках, Господньої благодаті й покрову Божої Матері.

Наймолодша учасниця заходу – Соломія Живка – продекламувала вірш-молитву до Небесної Цариці та поділилася з присутніми ніжними акордами скрипки, тоді як учасниці хору «Калинонька, що функціонує при терцентрі, заспівали на честь Богородиці пісню прослави. Додавали урочистості святу твори відомих українських поетів, сповнені любові до рідної матері та неньки України.

Повчальний вірш, який прочитала постійна учасниця наших заходів – Ніна Палієнко, нагадав усім просту істину: час швидкоплинний, як і життя любої мами, а пісенні композиції про святу материнську любов з репертуару хору «Калинонька» розчулили запрошених до сліз.

На літературно-музичну композицію завітало чимало жінок поважного віку, які заслужили в Бога діждатися внуків, навіть правнуків. Присутнім бабусям і прабабусям в’язанку пісень подарували юні таланти: учениці Дрогобицької музичної школи № 2 Анна Малай і Софія Романишин (викладачка – Тетяна Топорович).

Завершився захід на урочистій миті вручення дорогим матерям букетів запашних конвалій і солодощів на знак подяки за святість душі з побажаннями щасливого довголіття серед люблячих дітей та внуків.

Голос Сокальщини на GoogleNews