Влада працює

Медицина області цьогоріч отримає понад 9,2 мільярди гривень

Впродовж поточного року на фінансування комунальних закладів охорони здоров’я Львівщини передбачено понад 9,2 млрд гривень. З державного бюджету медичні заклади області отримають понад 7,8 млрд грн через Національну службу здоров’я України та з місцевих бюджетів майже 1,4 млрд гривень.

Про це повідомили у ЛОДА.

За кошти місцевих бюджетів забезпечується виконання повноважень місцевих органів влади у системі охорони здоров’я області та дофінансовуються медичні підприємства.

Зокрема, близько половини (690 млн грн) з передбачених у місцевих бюджетах коштів використовується на оплату комунальних послуг та спожитих енергоносіїв, на заробітну плату медикам планується скерувати 328 млн грн або 23 відсотки, придбання медикаментів пільговим категоріям громадян та виплату пільгових пенсій – 144 млн грн або 10 відсотків загального обсягу витрат.

Також у рамках реалізації обласної програми підтримки галузі охорони здоров’я на забезпечення медичними препаратами дітей-інвалідів передбачено понад 36 млн грн, надання спеціалізованої медичної допомоги особам, які постраждали під час Революції Гідності та антитерористичної операції – 5,5 млн грн, покращення медичної допомоги онкологічним хворим – 13 млн грн, лікування інших захворювань – 27 млн гривень. До слова, з обласного бюджету на цю мету вже виділено близько 5 млн гривень.

Загалом комунальні медичні заклади області за чотири місяці поточного року з бюджетів усіх рівнів отримали 3,1 млрд грн, з яких фінансова допомога з місцевих бюджетів – 559 млн гривень.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.