Головна / Влада працює / Мер Червонограда прийняв рішення допомогти Львову зі сміттям
Андрій Залівський
Андрій Залівський

Мер Червонограда прийняв рішення допомогти Львову зі сміттям

Мер м.Червоноград Андрій Залівський обгрунтував допомогу Львову у проблемі з вивозом сміття :

Зараз йде жвава дискусія чи варто помагати іншим, коли вони потрапили в біду. Моя думка – ТАК.

Поясню чому: коли взимку нам відключали газ від котелень за борги від ДП”Львіввугілля” та населення, нам на допомогу прийшла обласна влада; коли будувався полігон на сміття впродовж 12 років Область виділила понад 7 млн грн, уряд більше 11 млн. грн, з міського бюджету понад 4,5 млн.гон; коли зараз ми відчуваємо гостру потребу у ремонті каналізаційного колектив на 4 млн.грн, яких у міста не має, очисних споруд – 16,5 млн, грн ( а повірте, що каналізації – це не сміття, її не вивезеш, не пересунеш, ці об’єкти потрібно було відремонтувати ще поза позавчора), область зараз намагається знайти нам джерела для фінансування очисних; коли у КП “Комунальник” постійно виходить з ладу техніка : трактор на полігоні, сміттєві машина, яка обслуговує стару частину міста, а обласна рада виділила Червоноград 1млн.700тис.грн 25.04.2017р. на придбання сміттєвої машини. То чи маю я моральне право відмовити владі області, коли просять про допомогу, напевно, що НІ.

Тому 25.04.2017р міська рада міста Червоноград прийняла рішення допомогти Львові у прийомі щоденно 1 машини сміття (10 т.), а також для трьох районів області лише по 300 т. з кожного в термін до 31 жовтня 2017р. Отримані кошти за прийом сміття спрямовуємо на закупілю техніки та обладнання для покращення роботи полігону твердих побутових відходів. Якщо ми будемо один одному допомагати, то ми зможемо пройти цей складний відрізок часу. Не можемо допустити проблем у місті з теплом та очисними каналізаційними спорудами. Працюємо на випередження.

Андрій Залівський подякував за розуміння.

Голова міської ради обгрунтовано пояснив скільки відходів місто зможе прийняти і чому. Згідно проекту http://golossokal.com.ua/, підписаного у Львові, місто Червоноград мало приймати 40 тон відходів на добу та отримати за це 15млн.грн.

Попередньо Андрій Залівський повідомив про те, що http://golossokal.com.ua/

Нагадаємо, що у середу, 25 січня, у Червонограді президент польської фірми «EKOWAT Sp. z o.o» Адам Камінські з міським головою Червонограда Андрієм Залівським підписали меморандум щодо отримання дозволу на будівництво заводу з утилізації твердих побутових відходів шляхом спалювання. Про це повідомляє прес-служба Червоноградської міської ради.

«Сторони погодили, як варiант, розглянути можливiсть розмiщення заводу з утилiзацiї вiдходiв на територiї Червоноградського заводу залiзобетонних виробів», – йдеться у повідомленні Червоноградської міськради.

У меморандумі йдеться про те, що експерти «EKOWAT Sp. z o.o» розроблятимуть проект об’єкту та повністю профінансують його будівництво. Однак остаточну угоду планують підписати через півроку.

Також у Червоноградській міськраді повідомили, що польськi iнвестори подарують місту екскаватор та машину для прибирання вулиць від снiгу.

На сайті «EKOWAT Sp. z o.o» сказано, що компанія «має великий досвід та високоякісне устаткування, яке дозволяє виконувати повний спектр робіт з переробки сміття, рекультивації та дегазації полігонів твердих побутових відходів та подальшої переробки сміттєвих відходів в електроенергію, тепло чи їх комбінації». Дегазаційні та сміттєспалювальні установки цієї фірми є у Варшаві, Гданську, Познані, Глівіце, Щецині та інших польських містах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!