Влада працює

Мер Львова коротко про ситуацію у місті

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію у місті станом на сьогодні – 6-й день повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.

«У складні часи дуже добре видно, хто є хто. Ми горді за кожного нашого воїна, який захищає кожен метр нашої землі. Сьогодні дуже важливо, аби кожен робив добре свою роботу.

Що ми маємо у Львові? Коли почалася мобілізація, почали приходити повістки у військкомат. Бажаючих іти у військо виявляється більше, ніж повісток. Ми вже на сьогодні сформували 103-тю бригаду. Зараз формуємо 125-ту бригаду. Стоять черги. Коли дали клич йти записуватися для патрулювання міста, менше ніж за добу записалося більше 3-х тисяч львів’ян. Сьогодні ми сформували вже 30 сотень людей, які патрулюють наше місто. Всім, хто ще має бажання долучитися, слід іти й записуватися в районні адміністрації.

Львівські підприємці розпочали робити протитанкові їжаки. Ми навіть на нашому підприємстві «Львівелектротранс» максимально витратили всі наші рейки, і всі разом готуємося боронити наше місто. Я на контакті з Кличком, з мером Маріуполя Бойченком, з іншими колегами-мерами. Сьогодні важливо всім бути разом. Гуманітарну допомогу, яка йде до Львова, ми передаємо туди, де найбільше потрібно.

Ми приймаємо сьогодні тих людей, які тимчасово потребують нашої опіки. Це є діти та жінки. Якщо приїжджають чоловіки, після того, як вони привезли рідних, пропонуємо їм одразу вертатися додому захищати своє місто чи село. Немає такої можливості – будь-ласка, записуйтеся в територіальну оборону. Сьогодні Львів не приймає гостей, сьогодні кожен повинен боронити свою землю.

Жодного алкоголю ні в магазинах, ні в кафе. Виграємо війну – тоді будемо святкувати. Слава Україні!», – сказав Андрій Садовий.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.