Влада працює

Мешканці Львівської громади, які підпишуть контракт із десантно-штурмовими військами чи морською піхотою, отримають від міста 50 тис. грн

Сесія Львівської міської ради внесла зміни до комплексної програми підтримки військових, доповнивши її рішенням про одноразову виплату у розмірі 50 тис. грн з міського бюджету тим, хто перебуває на військовому обліку на території Львівської громади та підписав контракт з військовими частинами десантно-штурмових військ та військово-морських сил Збройних сил України.

Як пояснили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, процедура передбачатиме, що для отримання цієї допомоги воїн має звернутися до Територіального центру комплектування (ТЦК), і вже опісля керівник цього центру подаватиме відповідний пакет документів про таку виплату до Львівської міської ради.

Допомогу зможе отримати кожен, хто підписав такий контакт, та є мешканцем Львівської міської територіальної громади, у томі числі внутрішньо переміщені люди, які перебувають на військовому обліку на території Львівської громади.

Зазначимо, раніше, 12 січня, рішення про виплату 50 тис. грн прийняли на засіданні виконавчого комітету міста. І наголосили, що саме ці війська – десантно-штурмові та військово-морські, мають специфічні завдання – «проламувати» оборону ворога. «Тож якщо туди люди приходитимуть самі, усвідомлено, то від міста така мотивація є дуже важлива», – пояснював начальник Галицько-Франківського Центру комплектування Львова, полковник Сергій Кучинський.

Також представник Міністерства оборони України Олексій Бежевець наголошував на тому, що «усі засоби, які дозволяють належним чином комплектувати сили мотивованими людьми – це прекрасно, і такі ініціативи від міста є добрими».

Нагадаємо, наприкінці 2023 року у Львові напрацювали комплексну програму підтримки ветеранів війни, родичів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, аби максимально допомогти і підтримати їх. Сюди включили багато різних напрямків: матеріальні виплати, соціально-психологічну допомогу, медичне лікування і відновлення, фінансові ваучери для розвитку бізнесу, допомогу у працевлаштуванні та навчанні, відпочинок і дозвілля тощо. Тоді сесія затвердила цю програму, і на її реалізацію в цьому році місто передбачає понад 480 млн грн. Програма передбачена до 2026 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews