Влада працює

Мешканців закликають викидати органічні відходи у спеціальні контейнери, а не до змішаних відходів

У літній період збільшується кількість органічних відходів, адже зараз саме сезон ягід, фруктів та овочів. ЛКП «Львівспецкомунтранс» нагадує, що на всіх своїх майданчиках підприємство встановило баки для органіки. Відтак просить мешканців викидати органічні відходи у призначені для цього контейнери, а не до контейнерів із змішаними відходами.

«На жаль, дуже часто органіка опиняється у контейнерах для загальних відходів. Наслідки таких дій, при високій температурі повітря, дуже скоро даються взнаки – контейнери стають брудними, з’являється неприємних запах і багато мух. Тому наголошуємо, що сортувати відходи дуже важливо! А органічному сміттю місце виключно у контейнерах для органіки», – розповідають у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Так, «Львівспецкомунтранс» встановив баки для органіки на всіх майданчиках, які обслуговує. Загалом, на сьогодні, 99% мешканців Львова мають можливість сортувати органіку. Контейнери для органічних відходів є практично на кожному сміттєвому майданчику (99% покриття).

Тож мешканцям Львівської громади нагадують, що у ємності для органіки, без домішок іншого сміття та без пластикових пакетів, слід викидати:

– залишки з овочів та фруктів;

– лушпиння горіхів, цибулі, насіння соняшника, яєчну шкарлупу;

– шкірку від картоплі, моркви, буряка, тощо;

– кісточки зі слив, вишень, черешень, персиків, абрикосів тощо;

– заварку чаю, гущу кави;

– гнилі овочі та фрукти;

– зів’яле листя та квіти кімнатних рослин;

– скошену траву.

“Такі відходи, згідно з графіком, забирає спецавтомобіль. Відвозить їх на компостувальну станцію. Органічне сміття не встигає розкладатися, тому чистота на майданчиках зберігається”, – наголошують у ЛКП “Львівспецкомунтранс”.

Розташування найближчого до вашого будинку контейнера для органічних відходів можна знайти на карті за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews