Влада працює

Місто спільно з мешканцями вирішуватиме питання водопостачання будинку на вул. Личаківська, 152, — А. Садовий

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу нараду на місці щодо житлового будинку на вул. Личаківська, 152. Цей будинок переданий місту на обслуговування від Міноборони, а водопостачання у нього є від військового заводу, який підлягає ліквідації. Відтак, міський голова Львова наголосив, що місто, спільно з мешканцями, буде вирішувати питання водопостачання та закріплення земельної ділянки для прибудинкової території.

фото: Роман Балук

Будинок переданий місту на обслуговування від Міноборони. Водопостачання у будинок є від військового заводу, який підлягає ліквідації.

Місто спільно з мешканцями вирішуватиме питання водопостачання будинку на вул. Личаківська, 152, — А. Садовий

фото: Роман Балук

«Тут є 22 квартири, живе майже 100 людей. Ми з ЛКП „Львівводоканал“ домовились, щоб сюди тягнути колодязь і зробити три засувки. Також є питання щодо прибудинкової території, адже ця територія не закріплена за будинком. На це треба дозвіл від Міноборони», — зазначив голова Личаківської РА Іван Лозинський.

Так, мешканці готові звертатись до Міноборони щодо виділення земельної ділянки для прибудинкової території.

«Ми тут долучились до розпуску електроенергії. Квартири усі тут вже приватизовані», — додав Іван Лозинський.

Відтак, місто спільно з мешканцями буде вирішувати питання водопостачання та закріплення земельної ділянки для прибудинкової території.

«Підтримку від міста ви маєте. Ми також від міста скеруємо листи в Міноборони. Ми по воді знайшли варіанти вирішення і це зробимо», — наголосив мер Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.