Влада працює

Місто відновило обстеження басейнів Львова

У львівських басейнах перевірили якість води. Працівники хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» відібрали сім проб води у басейнах Львова та поділились результатами обстеження. Відтепер такі дослідження в місті проводитимуть кожні два тижні.

Дослідження проводили за 11 показниками. Вимірювали: водневий показник pH, залізо, азот амонійний та аміак, нітрати, нітрити, хлориди, загальну твердість, сухий залишок, залишковий хлор, запах та температуру.

Воду обстежили у басейнах: навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства Оборони України (басейни відкритого та закритого типу), палацу спорту «Динамо», оздоровчому центрі «Три стихії» (басейни 25 м та 50 м), фітнес-комплексі «UNIFORCE», басейні «Дельфін».

Під час обстеження виявили незначне перевищення хлоридів в одному з цих басейнів.

«За результатами аналізів очевидно, що вода у басейнах не має перевищень по вказаних нормах. Лише незначне перевищення є у басейні СКА по хлоридах, проте воно не несе шкоди здоров’ю людини», – розповіла Анастасія Кривуля, виконувачка обов’язків завідувача лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління».

До слова, перевірка мала відбутися також у басейнах «Sport Life» та в Аквапарку «Пляж», але їхня адміністрація не допустила фахівців лабораторії провести дослідження.

Голос Сокальщини на GoogleNews