Влада працює

На Сокальщині буде проводитися ремонт доріг

Як стало відомо Голосу Сокальщини Сокальська міська рада затвердила Програму будівництва, реконструкції та ремонту доріг громади на 2022 рік

Ця Програма розроблена відповідно до Законів України „Про автомобільні дороги”, „Про дорожній рух”, „Про транспорт”, „Про автомобільний транспорт”, “Про місцеве самоврядування в Україні”; „Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, та враховує ситуацію на дорогах, яка склалася на території Сокальської міської територіальної громади.

Площа Сокальської міської територіальної громади становить 683.7 км 2, яку пересікають автодороги загального та комунального значення. Мережа автомобільних доріг загального користування становить 293,6 км, з них: – державного значення – 25,1 км, – обласного значення – 75,9 км, – місцевого – 192,6 км.

Дороги  державного значення знаходяться на балансі та в підпорядкуванні Служби автомобільних доріг у Львівській області. Відповідно до розпорядження Львівської ОДА від 08 грудня 2017 року №1214/0/5-17, дороги обласного та місцевого значення колишнього Сокальського району (на сьогодні Сокальської міської територіальної громади в тому числі) передано на баланс департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА з 01.01.2018р.

Список дріг, на яких будуть проводитися ремонтні роботи :

  • С141604 Комарів – Переспа
  • С141605 Ільковичі – Копитів
  • С141607 Тартаків – Княже
  • Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності Сокальської міської територіальної громади

Кошти, закладені для ремонту доріг згідно Програми становлять 2,844 млн. гривен, в тому числі для міста Сокаль 1,05 млн. гривень.

Стан, у якому сьогодні перебувають автомобільні дороги загального користування державного, обласного та місцевого значення, дороги комунальної власності, особливо в сільській місцевості, є вкрай незадовільним та спричиняє виникненню аварійних ситуацій, що ставлять під загрозу життя та здоров’я людей. У зв’язку зі збільшенням транспортного навантаження, шляхова мережа втрачає свої експлуатаційні якості і потребує, як експлуатаційного утримання, так і ремонту, а місцями і повної реконструкції або будівництва.

Такий стан автомобільних доріг загального користування державного, обласного та місцевого значення, доріг комунальної власності гальмує соціально-економічний розвиток громади, негативно впливає на розвиток цілих галузей, створює соціальну напругу.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Обсяги фінансових ресурсів на реалізацію Програми, у разі потреби, протягом року можуть уточнюватися.

Голос Сокальщини на GoogleNews