Влада працює

На вулиці Франка у Дрогобичі триває тематична виставка ілюстрацій під відкритим небом, які демонструють біль війни в Україні

Днями минула друга річниця з часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі. Вже два роки українці хоробро та незламно захищають свою землю, відстоюють права та свободи України, як вільної та суверенної держави.

Ніч на 24 лютого 2022 року розділила життя українців та «до» та «після». Тоді в життя кожного українця прийшло страшне слово «війна». З усвідомленням цього та з гіркими болючими втратами ми живемо досі, продовжуючи боротьбу з ворогом.

Управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради, спільно з командою мистецького проєкту Pictoric організували виставку ілюстрацій, які не просто демонструють, а кричать всьому світові про війну в Україні. Картини показують страшні події та вражаюче жорстоку реальність, в якій живуть українці вже два роки поспіль.

Ілюстрації, присвячені повномасштабній війні в Україні, можна переглянути на вуличній експозиції – під відкритим небом, на вулиці Івана Франка, 16 у Дрогобичі.

Голос Сокальщини на GoogleNews