Влада працює

У Дрогобицький пологовий будинок відвезли пакунки підтримки для новонароджених

Продовжують підтримувати породіль та новонароджених. В листопаді в пологовій установі міста народилось 56 малюків, зокрема 30 – дівчаток та 26 – хлопчиків. З цієї кількості новонароджених – троє малюків із числа ВПО.

Усіх породіль із щасливою подією в їхньому житті, традиційно, щотижня намагаються вітати міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко. У пологову установу везуть речі першої необхідності, солодощі  та забавки для малечі.

Під час таких візитів очільник громади паралельно моніторить стан справ в медзакладі та рівень медичних послуг, які надають породіллям.

За нашою доброю традицією ми щотижня відвідуємо пологовий будинок, щоб привітати матерів із найголовнішою подією в їхньому житті: появою на світ малюків. Також, окрім пакунків, які ми формуємо, у нас є можливість більше дізнатись про потреби та побажання матерів та їхні бачення, щодо розвитку пологової установи. Відтак, аналізуємо зібрану інформацію та обговорюємо її з медичним персоналом, щоб покращити якість наданих послуг. Радіємо з того, що попри війну у Дрогобичі щомісяця народжується чимало діток – усі вони наша гордість та гідне продовження нашої нації, — наголосив Тарас Кучма.

 У пакунках, які вручають породіллям є найнеобхідніші речі для малюків – дитячий одяг та перші вишиванки, підгузки, рушнички, забавки тощо.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги у 210 кабінеті мерії міста (відділ сім’ї та молоді).

Додамо, у Дрогобичі пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів, щоб підтримати молоді сім’ї. Пакунки вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО.

Голос Сокальщини на GoogleNews