Головна / Влада працює / Про важливі проблеми сьогодення Сокальщини

Про важливі проблеми сьогодення Сокальщини

На нараді-семінарі міських, селищного, сільських голів та секретарів розглянуто кілька актуальних питань.

Про важливі проблеми сьогодення вели мову керівники району. Зокрема, голова РДА Наталія Карташова звернулася до голів місцевих рад посприяти молоді, яка закінчила вищі учбові заклади, легально влаштуватися на роботу у місцевих підприємців, наголосила, що проблема підтоплення територій і далі актуальна, і над цим потрібно працювати постійно, а також говорила про проблему пільгових перевезень. Вона відповіла на запитання голів місцевих рад. А голова районної ради Ігор Дацюк ознайомив присутніх зі заходами, які приймає районна рада, зокрема, неодноразово зверталася до керівництва обласних держадміністрації та ради, аби скерували кошти на ремонт доріг у Сокальському районі, які є у катастрофічному стані.

Про реалізацію завдань і доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем доповіли директор Сокальського районного центру зайнятості Віктор Лащук та завідувач сектору праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Бурчало.

З прогнозами щодо планування бюджету 2014 року, в контексті дошкільної освіти, ознайомив начальник відділу з питань освіти, сім`ї та молоді Сокальської райдержадміністрації Роман Монастирський.

З двох наступних питань: про проведення інвентаризації територій господарських дворів та будівель, розташованих на них, та про прийняття в експлуатацію будівель відповідно до наказу Мінрегіонбуду доповідала начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації Мирослава Баралус.

Про роботу з умовно достроково звільненими з місць позбавлення волі, виконання плану адаптації та ресоціалізації говорила керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич.

Голова районної ради Ігор Дацюк доповів про використання коштів на ремонт доріг комунальної власності та про розвиток транскордонної співпраці.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!