Влада працює

Підрядник продовжує будівництво підвісного мосту у Червонограді. Фото

Наприкінці жовтня представники компанії підрядника з реконструкції підвісного мосту ТОВ “Агрошляхбудсервіс-Стрий” провели зварювальні роботи верхніх частин пілонів для кріплення канатів мосту, а минулого тижня піскоструйним методом очистили поверхні чотирьох балок від іржі та прогрунтували їх, а дві балки покрили антикорозійною фарбою.

Нагадаємо: У неділю, 3 жовтня, орієнтовно о 17:00 на підвісному мості через Західний Буг, обвалилась одна поперечна опора під секцією дерев’яного настилу довжиною 2,5 метри, найімовірніше через значне навантаження від скупчення людей. Обірвало як основне, так і додаткове кріплення.

Як ми повідомляли раніше, на реконструкцію підвісного моста заплановано витратити 7 002 069, 60 грн.  Відповідні ремонтні роботи буде здійснювати ТОВ “Будгарант Групп”, яке зареєстроване за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 85 із статутним капіталом 500,00 гривень. Відповідно до витягу із ЄДРПОУ, Товариство здійснює досить широкий вид діяльності від підготовчих робіт на будівельному майданчику до діяльності у сфері права.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.