Влада працює

Краківський водоканал передав комунальному підприємству «Дрогобичводоканал» лічильник для пошуку прихованих витоків води

Комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» отримало у користування лічильник, призначений для обліку води у закритих трубопровідних мережах. Необхідну техніку підприємству передав Краківський водоканал. Польські партнери вже неодноразово допомагають як водоканалу, так і місту Котермака гуманітарною допомогою.

Лічильник буде використовувати служба пошуково-запобіжних робіт для виявлення прихованих витоків води. До сьогодні у розпорядженні цієї служби було два такі лічильники, які появились ще 12 років тому, однак вони вичерпали експлуатаційний ресурс. Один з них сьогодні перебуває у довготривалому ремонті. Отриманий від Краківського водоканалу лічильник є більш сучасним і працює з меншою похибкою.
Функції лічильника та його важливість у роботі для водоканалу міста очільнику громади Тарасу Кучмі та директору КУ «Інститут міста Дрогобича» під час робочої зустрічі окреслив директор КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Так, для виявлення прихованого витоку води потрібні два лічильники, призначені для обліку води у закритих трубопровідних мережах. Їх розміщують на двох кінцях ділянки водопроводу. За допомогою спеціальних датчиків, розташованих на трубопроводі, відбувається зчитування інформації за заданими параметрами: матеріал, з якого виготовлений трубопровід, діаметр трубопроводу. Ця інформація передається до інтегратора (мінікомп’ютера), який за спеціальною формулою обчислює кількість води.

Відтак, якщо наявна різниця між показниками першого лічильника та лічильника, який фіксує обсяг води на виході з цього водопроводу, це означає , що на ділянці є прихований витік води. Далі перед фахівцями стоїть завдання виявити його місце та провести роботи з ліквідації.

Адміністрація КП «Дрогобичводоканал» та місцева влада висловлюють подяку Краківському водоканалу за постійну підтримку та допомогу.

Голос Сокальщини на GoogleNews