Влада працює

У Дрогобичі Центр соціальних служб організував чергове арт-терапевтичне заняття для діток громади

У ці дні працівники психологічної служби Дрогобицького міського центру соціальних служб провели арт-терапевтичну зустріч для дітей Дрогобицької громади віком від 6 до 9 років на тему «Розповідь казкового героя».

Діти під керівництвом психолога поринули у світ казок та фантазій. Відтак усі присутні мали змогу створити власного улюбленого героя та казковий світ навколо нього.

На цій зустрічі діти – надихнулись чарівним світом казок та фантазій, де кожна історія приносила радість та натхнення, обирали своїх улюблених героїв та створювали їх унікальний світ, наповнений пригодами та чудесами.

Окрім цього, діти виражали свої почуття та емоції через малюнки, розповіді та творчі завдання, розвиваючи свою фантазію та виразність мовлення.

Також діти ознайомились між собою, знайшли нових друзів та спільно насолоджувалися захоплюючими пригодами у казковому світі.

Такі заходи, безумовно, дають змогу дітям забути про певні проблеми, відволіктись від сумних реалій війни та допомагають їм наповнити життя позитивом та усмішками – запевняють у Центрі соціальних служб.

Нові арт-терапевтичні заняття уже чекають на дітей громади, про що додатково буде проінформовано.

При потребі за додатковою інформацією слід звертатись: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, телефон: 0 (98) 679 70 22.

Голос Сокальщини на GoogleNews