Влада працює

Пів сотні освітніх закладів Львівщини отримають сучасний інвентар для занять спортом

Завдяки співпраці Міжнародного благодійному фонду «Parimatch Foundation» та Львівської обласної військової адміністрації 50 закладів освіти Львівщини отримають у розпорядження сучасний спортивний інвентар

Кожен набір складається зі спорядження, призначеного для занять різними видами спорту: футболу, баскетболу, волейболу, бадмінтону, шахів, шашок, дартсу. Загальна вартість усіх пакунків складає близько 540 тисяч гривень.

«Символічно, що передача спортивного спорядження припала саме на Міжнародний день захисту дітей. Справді, зараз, як ніколи, ми маємо захищати наших дітей, турбуватись про них та їхнє здорове майбутнє. На Львівщині функціонують понад 200 дитячих спортивних майданчиків різного роду, сотні навчальних закладів. Разом з цим, в нашій області зараз проживають тисячі вимушено переміщених дітей. Певний відсоток з них уже розпочав навчання у місцевих школах. Тому важливо, аби усі вони були забезпечені якісним інвентарем, адже це вклад у розвиток культури спорту на противагу культурі соціальних мереж», – наголосив заступник начальника ЛОВА Іван Собко.

Діти з навчально-реабілітаційного центру «Довіра» змогли першими отримати спортивні набори і навіть протестувати їх на полі, зігравши товариський матч з професійними футболістами. Решту наборів найближчими днями доставлять до інших освітніх закладів.

«Усі діти, які навчаються чи проживають у закладах освіти області, а це також діти-переселенці, матимуть змогу зайнятися своїм фізичним вихованням. З одного боку, це ще один спосіб зміцнити здоров’я наших дітей, а з іншого – спорт також здатен допомогти впоратись з емоційними потрясіннями, що вкрай важливо на сьогодні. Спільно з департаментом освіти і науки Львівської ОВА нам вдалось втілити нашу ініціативу в життя», – розповів директор представництва Міжнародного благодійного фонду «Parimatch Foundation» Вадим Місюра.

Він також зазначив, що це не єдиний спільний з Львівською ОВА проєкт. Невдовзі має також розпочатись навчання психологів інклюзивно-ресурсних центрів. Крім цього, розглядають можливість організації кількох програм «Так! Я можу!» для роботи з дітьми, які мають інвалідність.

Довідково: Міжнародний благодійний фонд «Parimatch Foundation» створений у 2019 році компанією Parimatch. У мирний час Фонд робив усе можливе, аби покращити здоров’я та добробут суспільства, надаючи дітям рівні можливості та доступ до занять спортом і навчання.

Наразі ж «Parimatch Foundation» працює заради допомоги мирному населенню України, що постраждало від війни. Фонд об’єднує зусилля та партнерів у сферах медичної, психологічної, соціальної та гуманітарної підтримки.

Голос Сокальщини на GoogleNews