Влада працює

Півсотні ветеранів та їх рідних у Львові хочуть розвивати власний бізнес

50 ветеранів, ветеранок та їх рідних відвідали одноденні навчання від Львівської міської ради щодо бізнес-підтримки родин захисників. Учасникам розповіли про ваучерну підтримку – до 300 тисяч гривень від міста на започаткування чи розвиток ветеранського бізнесу та відповіли на запитання щодо написання грантової заявки. Це вже вдруге такі навчання провели у мерії.

До слова, зараз у Львівській міській раді триває конкурс на отримання ветеранського ваучера. Подати заявку можна до 1 березня.

Загалом у Львівській міській раді є вже 13 ваучерів для підтримки малих та середніх підприємців громади. Серед них і ваучер для ветеранів/ветеранок, їхніх дружин/чоловіків – до 300 тисяч гривень на започаткування чи розвиток власного бізнесу.

«Ми бачимо активну зацікавленість до нашої програми підтримки ветеранського бізнесу, тому щоб допомогти нашим захисникам, захисницям та їх рідним оформити грантову заявку на конкурс, ми вже вдруге провели навчання. Першого разу до нас прийшло 30 учасників, а цього разу – 50.

Ми презентували бізнес-ваучер для ветеранів, розказали як подати заявку на участь у конкурсі, на що можна витратити кошти, які є можливості та умови участі», – розповіла Юлія Трохимчук, заступниця начальника відділу ділових індустрій управління економіки Львівської міськради.

Минулоріч місто видало 30 ваучерів як для ветеранів, так і для їхніх дружин. Тож цього року продовжили підтримку родин захисників.

На навчання прийшли і ветерани, які вже отримали бізнес-ваучер. Вони поділилися історіями розвитку власного бізнесу.

Нагадаємо, у Львівській міськраді оголосили конкурс ваучерної підтримки бізнесу ветеранів, ветеранок та їх дружин чи чоловіків. Подати заявку можна до 1 березня 2024 року.

Раніше ми розповідали про бізнеси ветеранів та їх дружин, які підтримало місто: салон краси дружини ветерана Людмили Беднарської, реабілітаційний кабінет ветерана Олега Зайця, «Сад мрії» ветерана Андрія Дробіта, волонтерський автосервіс ветерана Станіслава Лісового, екоферму ветерана Романа Качалаби, творчу майстерню «Дивна птаха» дружини ветерана Марини Тітаренко, фотостудію «Спалах» ветерана Романа Парамущака та мобільну доставку від Юрія Опалінського.

Загалом у 2023 році Львівська міська рада підтримала бізнес 492 ваучерами на суму 46,4 млн грн з міського бюджету. Більше про ваучерну допомогу малому та середньому бізнесу, яку надає місто під час воєнного стану, можна дізнатися за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews