Влада працює

Подякували за активну позицію та підтримку воїнів: у Дрогобичі вручили подяки підприємцям міста, які підтримують захисників

Другий рік повномасштабної війни  навчив українців стояти стіною за свої ідеали, державницькі цінності та мужньо боронити кожен клаптик землі. Подвиг українських воїнів, які щоденно боронять нашу суверенність – неоціненний. Завдання ж міст в тилу та кожного свідомого українця підтримувати воїнів, закривати потреби та донатити, бо тільки так можемо наблизити нашу перемогу.

У ці дні міський голова Дрогобича Тарас Кучма відзначив подяками підприємців та свідомих мешканців Дрогобиччини, які підтримують воїнів, закривають збори на важливі потреби захисників та передають необхідне озброєння чи амуніцію на передові позиції фронту.

Так, подяки за свідому громадську позицію, надану благодійну допомогу, сприяння в реалізації важливих для громад проєктів та з нагоди Міжнародного Дня Волонтера отримали:

– Руслан Держко, заступник директора з адміністративно господарської роботи Дрогобицького механіко-технологічного коледжу. Руслан Держко з перших днів війни займався поселенням ВПО у гуртожиток навчальної установи, курував цей процес, а також з його ініціативи постійно відбуваються збори на 67 окремий батальйон. Окрім цього, студенти механіко-технологічного коледжу постійно беруть участь у зустрічі траурних кортежів із полеглими Героями та моляться за них,

– Тарас Лужецький, підприємець, магазин «Паркет». За сприяння Тараса Лужецького відбувається систематична підтримка 67 окремого батальйону, відправка комплектуючих з магазину, сприяння в реабілітації та лікуванні воїнів. Магазин пана Тараса  на час війни став своєрідним пунктом незламності,

– колектив технічного відділу СТО «Роберт Сервіс». Працівники СТО з першого дня війни активно ремонтують автівки, які скеровують з Дрогобича на фронт, завзято відкликаються на потреби воїнів та закривають їх. Беруть участь у зустрічі полеглих захисників.

Вручення подяк ініціював очільник громади Тарас Кучма спільно із Спілкою ВСВ «АТО-Дрогобиччина», безпосередньо із в.о. голови Спілки Андрієм Манько, який і допоміг міському голові розвести грамоти та приєднався до слів  вдячності підприємцям Дрогобича за їхню свідому громадську позицію та підтримку воїнів.

Голос Сокальщини на GoogleNews