Влада працює

Простір на вулиці Коновальця, що біля готелю «Турист» у Львові, перероблять

Працівники Франківської районної адміністрації перевірили ремонтні роботи з облаштування прилеглої території біля готелю «Турист», що на вулиці Коновальця.

На місці працівники адміністрації виявили, що підрядник не дотримався проєкту, зокрема тут не було облаштовано елементів доступності. Станом на зараз роботи призупинені, відхилення будуть виправляти. Замовник робіт – ПАТ «Львівтурист».

«Земельна ділянка біля готелю “Турист” перебуває в оренді юридичної особи, що є власником готелю. Вони розробили і погодили проєкт благоустрою прилеглої території з врахуванням елементів доступності. Однак, сьогоднішня перевірка показала, що роботи проводяться з недотриманням погодженого проєкту.

Відтак ми роботи зупинили, цього тижня проведемо ще раз спільну нараду за участю фахівців управління архітектури та урбаністики і, безперечно, всі відхилення підрядник буде виправляти», – пояснили у Франківській районній адміністрації.

Нагадаємо, на сьогодні одним із першочергових завдань міста є забезпечення доступності для людей з інвалідністю. Відтак у місті реалізовують комплекс робіт для забезпечення інклюзивності різних закладів: комерційних, міських комунальних і державних. Важливо, що інклюзивність має бути і зовні, і всередині закладів, в тому числі, аби люди на кріслах колісних могли скористатися, наприклад, доступним санвузлом у ресторані.

За даними управління соцзахисту Львівської міської ради, 5,6% жителів Львівської громади (47500 осіб) офіційно є особами з інвалідністю. Окрім цього, у місті лікується багато військових, які потребують безбар’єрного середовища і які не входять в цю офіційну статистику. Через війну, розпочату росією, кількість людей, для яких важливо мати доступне середовище, щодня збільшується.

Голос Сокальщини на GoogleNews