Влада працює

Ансамбль «Верховина» з Дрогобиччини знявся в новому українському кліпі

Заслужений Прикарпатський Ансамбль пісні та танцю України «Верховина» не припиняє дивувати глядачів новими творчими роботами.

Колектив ансамблю вміло демонструє неповторний колорит народної пісні та танцю як в Україні, так і за кордоном, презентує нові фото- та відеопроєкти, дає благодійні концерти та збирає кошти на підтримку ЗСУ.

Днями світ побачив новий кліп на пісню «Красиво» відомого українського вокаліста, лідера гурту «Мері» Віктора Винника.

Щоб збагатити відео фольклорними нотами, режисер запросив до співпраці артистів Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина», під керівництвом Сергія Дмитрієва. Головні ролі зіграли актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича Тетяна Моджук та Юрій Федчук.

За задумом режисера актори переживають в кадрі кілька важливих етапів свого життя в той час, як артисти балету і оркестру символізують собою життєву круговерть. Відео наповнене символікою, змістом та емоціями. А завдяки яскравим костюмам артистів «Верховини» отримало неповторний український колорит.

Отже премʼєра відбулась. Хочу подякувати Заслуженому Прикарпатському ансамблю пісні та танцю України «Верховина» та головним героям Тетяні Моджук та Юрію Федчуку. Ви зробили Красиво», – так охарактеризував спільну роботу Віктор Винник.

Якщо ще кілька років тому ансамбль був на межі свого існування, то зараз, попри непросту ситуацію з фінансуванням та війну в країні, колектив не просто втримався, але й здобув новий поштовх у своєму розвитку.

Сьогодні «Верховина» – це не просто ансамбль. Це ще одна візитівка Дрогобицької громади, яка популяризує українські традиції та неповторну творчість українського народу. І робить це під гордим стягом славного міста Дрогобич.

Голос Сокальщини на GoogleNews