Влада працює

Сокальщина реалізує три міжнародні проекти

У вівторок, 22 травня 2018р., Сокальський район, із робочим візитом, відвідав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування ” Єврорегіон Карпати-Україна” Галина Литвин.

В рамках зустрічі, голова обласної ради відвідав Сокальську ЦРЛ, де оглянув результати реалізації обласного конкурсу мікропроектів за 2017 рік. Опісля, Олександр Ганущин узяв участь у зустрічі з головами місцевих рад, депутатами усіх рівнів, громадським активом та працівниками комунальних закладів Сокальщини.

Тема зустрічі “Реалізація міжнародних проектів. Нові проектні можливості на 2018 рік”. Олександр Ганущин розповів, що Сокальський район, це другий район у області, який посідає обласну першість за результатом переможців у програмі Транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2017-2020” із результатом три міжнародні проекти.

“Сокальщина отримала перемогу у трьох тематичних цілях, а саме СПАДЩИНА, ДОСТУПНІСТЬ та БЕЗПЕКА. Кожен проект є важливим для жителів Сокальського району, тому обласна рада фінансово підтримає їх реалізацію” – наголосив голова обласної ради.

Як зазначив, на зустрічі, голова Сокальської районної ради, Микола Пасько, завдяки обласній раді, Сокальщина цьогоріч реалізує 41 мікропроект, в тому числі 9 – в галузі охорони здоров’я. “За сприяння наших сьогоднішніх високих гостей та спільної роботи команди Сокальської районної ради – приступили до реалізації 3 міжнародних великих проектів Pl -BU- UA на загальну суму 870 тис. евро. Буде збудовано байдаркова станція в Сокалі, дерев’яна оглядова вежа h=20м. в с.Конотопи, закуплено спорядження, збудовано три комунальні дороги в Савчинській, Опільській, Жвирківській радах, придбано необхідне медичне обладнання ,в т.ч. реанімобіль “S”класу. ” – розповів про досягнення Сокальщини у міжнародних проектах Микола Пасько.

Сокальщина реалізує три міжнародні проектиІз презентацією “Успіхи Сокальщини – PBU 2017-2020″ можна ознайомитися ТУТ.

Виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування ” Єврорегіон Карпати-Україна” Галина Литвин розповіла усім присутніх про нові проектні можливості на 2018 рік, серед яких Конкурс для малобюджетних проектів (МБП), який триватиме з 1 серпня до 31 жовтня 2018 року.

“Конкурс буде спрямовано здебільшого на проекти неінвестиційного характеру, які сприяють розвитку співпраці, налагодженню транскордонних контактів, обміну досвідом та соціальним ініціативам у сфері місцевої культури та історичної,  культурної та природної спадщини. Також будуть підтримуватись туристичні та культурні заходи, промоція та розвиток спільних традицій прикордонних територій, транскордонна співпраця між школами та вищими навчальними закладами, ініціативи ГО у сфері туризму і культури. Буде створено сприятливі умови для посилення зв’язків між громадами прикордоння. Цей конкурс також передбачає підтримку проектів, пов’язаних із культурною різноманітністю та розбудовою місцевих громад.” – зазначила Галина Литвин.

Сокальщина реалізує три міжнародні проектиНа завершення свого виступу, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування ” Єврорегіон Карпати-Україна” додала: “Тішимося, що співпраці з Сокальщиною в рамках ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” приносить вимірні результати для громади району!” 

В режимі запитання-відповідь, присутні отримали відверті відповіді від голови Львівської обласної ради на запитання «монетизації» пільг, ремонту доріг за кредитні кошти, збереження культурної спадщини та зміни перспективного плану.

 585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.