Влада працює

Сокальська громада має можливість отримати капітально відремонтований стадіон за рекордно швидкий час

Якщо будівельна техніка працює на об’єкті при світлі нічних фар, значить громаді стадіон треба на вже

8 жовтня керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як провів робочу зустріч з керівником Сокальської громади Сергієм Касьяном на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Сокіл», на реконструкцію якого передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

«Сокальська громада не тільки знайшла кошти на співфінансування реконструкції стадіону, а й неодноразово довела, що тут буде кому займатись. Адже в Комплексних Іграх Львівщини саме спорстмени Сокальщини часто стають переможцями як в окремих видах, так і в загальному підсумку», – зауважує керівник управління.

На об‘єкті інтенсивно працює техніка, сюди вже завезли обладнання від високоякісного постачальника – фірми Polanik. 59 виробів компанії сертифіковані Міжнародною федерацією легкої атлетики.

Нагадаємо: В Сокалі проводять капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл”

Міський голова Сергій Касян наголошував, що щотижня будуть проводитися робочі наради на стадіоні, щоб контролювати процес виконання робіт не у кабінетах, а безпосередньо на місці. Тож вкінці цього тижня Сергій Касян разом із керівником Управління молоді та спорту Львівської ОДА відвідали стадіон та перевірили дотримання календарного плану робіт.

Нагдаємо: В Сокалі підрядник залучив недостатню кількість техніки та працівників для капітального ремонту стадіону «Сокіл»

Цілком можливо, що стадіон у Сокалі вдасться реконструювати за рекордно швидкий час при цьому на надзвичайно якісному рівні.

Нагадаємо: 2 мільйони гривень виділено з обласного бюджету на ремонт спорткомплексу “Сокіл” у Сокалі

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.