Влада працює

Центр швидкого реагування на злочини у Львові може запрацювати уже у 2023 році

Він працюватиме на базі нової адміністративної будівлі ГУ Нацполіції у Львівській області, яку зводять на вулиці Стрийській.

Сьогодні, 22 вересня, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко спільно з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким оглянули хід будівництва нової адміністративної будівлі Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Об’єкт розташований у Львові, на вулиці Стрийській. Тут буде центр швидкого реагування на будь-які злочини.

Ремонтні роботи здійснюють у межах проєкту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові». Як розповів начальник ГУ Національної поліції Олександр Шляховський, старт проєкту дали ще у 2019 році, однак через пандемію, а згодом через початок повномасштабної війни в Україні, його призупинили.

Зараз на об’єкті відновили роботи завдяки коштам європейських партнерів. Загальна вартість робіт, за попередніми підрахунками, становить 6 млн євро.

Будівля має п’ять поверхів. Тут розміщуватимуться служби кримінального аналізу, КОРД, оператори служби «102». Крім цього, в центрі працюватимуть слідчі та кіберполіцейські.

Новозбудований центр має запрацювати вже наступного року.

Довідково: Проєкт «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові» розпочали в межах тристороннього співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». У зв’язку з початком повномасштабної війни, Білорусь перестала бути учасницею проєкту. Зараз його дофінансовують інші європейські країни.

Проєкт має на меті покращити матеріально-технічну базу поліції Львівщини, запровадити технічні інновації, забезпечити можливість цілодобового оперативного контролю ситуації у місті. Він також допоможе швидко обробляти та аналізувати отриману інформацію про правопорядок у Львові.

Голос Сокальщини на GoogleNews