Влада працює

У будинку на вул. Джерельна у Львові відновили балкон, який обвалився влітку

У будинку на вул. Джерельна, 43 відновили два аварійних балкони. Один з них – це балкон, який обвалився в кінці липня цього року, другий балкон знаходився над ним і теж був у критичному стані. Відновили балкони за Програмою співфінасування ремонту балконів у будинках, які не є пам’ятками.

«Після обвалу балкону на 2-му поверсі у будинку на вул. Джерельна, 43 ми також обстежили балкон на 3-му поверсі. Цей балкон також знаходився у незадовільному технічному стані та потребував негайного ремонту. Ми запропонували власникам відновити їх за Програмою співфінансування. Вони погодилися і маємо результат – відновлені балкони», – повідомила Ірина Джурик, голова Шевченківської районної адміністрації.

Вартість ремонту балкону на 2-му поверсі в будинку на вул. Джерельна, 43 – 102 тис. 534 грн. Співфінансування власника (відповідно до програми, не менше 20%) склало 21 тис. 15 грн.

Вартість ремонту балкону квартири на 3-му поверсі в будинку на вул. Джерельна, 43 коштувало 94 тис. 369 грн. Співфінансування власника (відповідно до програми, не менше 20%) склало 19 тис. 310 грн.

«Під час ремонту ми провели демонтаж балкону квартири №9 (на 3-му поверсі), влаштування двох монолітних залізо-бетонних балконів площею 4,5 м2 кожен, покриття балконів з керамічних плиток та ремонт і фарбування металевих перил», – додала Ірина Джурик.

Голос Сокальщини на GoogleNews