Влада працює

У Червоноградському районі впорядкують притоку Західного Бугу – річку Красносілку

У Червоноградському районі впорядкують річку Красносілку, яка протікає у межах кількох територіальних громад. Проєкт втілять за кошти міжнародного гранту.

Як повідомляє Державне агентство водних ресурсів України, проєкт «Відновлення екосистеми малої річки – шлях до перспективного розвитку громади та добробуту місцевого населення» дасть можливість громадам розпочати процес екологічного відновлення річки.

Ревіталізація річки передбачає відновлення водотоків до первинного природного стану: відновлення природного русла річки, усунення перешкод, розчищення русел від замулення для кращого гідробіологічного режиму та оздоровлення річки.

Проєкт реалізує впродовж трьох місяців громадська організація «Центр демократичного розвитку молоді «Синергія» за співпраці Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА та трьох місцевих громад. Фінансову підтримку надає посольство Швеції в Україні в межах програми малих грантів проекту «Insure» від WWF-Україна.

Річка Красносілка (інші назви Себечівка, Вишнівка) – ліва притока Західного Бугу (басейн Балтійського моря). Її довжина 18 км, площа басейну 66,4 км². Бере початок біля українсько-польського кордону, далі тече на схід, де впадає до Західного Бугу біля смт. Жвирка. Протікає через села Лешків, Себечів та Завишень, що належать до Сокальської та Белзької громад.

Голос Сокальщини на GoogleNews