Влада працює

У Дрогобичі знизили відсоток преміювання для міського голови та посадовців

У соціальних мережах вкотре поширюють публікації, що стосуються заробітних плат посадовців міської ради – зокрема й міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

У Дрогобичі знизили відсоток преміювання для міського голови та посадовців

Як нагадали у міській раді, посадові оклади для службовців органів місцевого самоврядування затверджені постановою Кабінету міністрів України. Саме уряд затверджує розмір заробітної плати – посадові оклади, доплати та надбавки для голів та посадовців місцевих рад.

Відсоток щомісячного преміювання визначається внутрішніми розпорядчими документами органу місцевого самоврядування. Що ж стосується преміювання міських голів – рішення щодо розміру премії приймає та затверджує сесія міської ради.

У Дрогобичі розмір премії для міського голови був затверджений рішенням сесії Дрогобицької міської ради №14 від 10 грудня 2020 року та становив 150%.

Після того, як постановою Кабміну було підвищено посадові оклади для посадових осіб органу місцевого самоврядування, міський голова Дрогобича виступив з ініціативою про зменшення розміру щомісячного преміювання. Відтак рішенням сесії від 6 червня 2024 року, відсоток премії був зменшений зі 150 до 100%. Аналогічно, було знижено преміювання всього керівного складу та всіх посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews