Влада працює

У Львівській громаді майже 3 тисячі людей з інвалідністю отримають матеріальну допомогу

Понад 3,7 млн грн передбачили у бюджеті Львівської МТГ на матеріальну допомогу, яку щороку у грудні місто надає до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Ці кошти отримають майже 3 тисячі людей, які мають інвалідність 1-ї та 2-ї груп з дитинства.

«Цю грошову допомогу отримають 2966 осіб з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп з дитинства, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді. Зокрема, 1492 людини з інвалідністю 1-ї групи з дитинства одержать по 1500 грн, а 1474 людини з інвалідністю 2-ї групи з дитинства – по 1000 грн», – розповіли в міському управлінні соціального захисту.

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Довідка

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначають щорічно 3 грудня. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей День покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Голос Сокальщини на GoogleNews