Влада працює

У Львові 5 контейнерних будинків можуть передати школі-інтернату

Місто передасть 5 контейнерів для індивідуального навчання та роботи з психотерапевтом вихованців Багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая у Брюховичах.

Таке рішення 16 травня, підтримали на засіданні сесії Львівської міської ради.

«Це є 5 модульних будиночків. До нас звернувся навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая і просить передати їх в оренду на 5 років для потреб цієї школи-інтернату, щоб була можливість психотерапевтам проводити консультації з дітьми.

Перед укладанням договору оренди ми будемо звертатися до профільного міністерства, щоб вони погодили це використання», – зазначила Гелена Пайонкевич, керівниця юридичного департаменту Львівської міської ради.

Нагадаємо, модулі для проживання внутрішньо переміщених осіб Львову передали як гуманітарну допомогу від уряду Польщі та Фонду міжнародної солідарності. У місті облаштували 4 модульних містечка для внутрішньо переміщених осіб, згодом три з них законсервували. Нині у Львові працює одне найбільше модульне містечко Маріяполіс, в якому мешкають майже 1000 осіб, з них близько 260 дітей.

Голос Сокальщини на GoogleNews