Влада працює

У Львові буде новий муніципальний тир

Виконком погодив зведення муніципального стрілецького тиру у Львові

Виконком Львівської міської ради затвердив містобудівні умови і обмеження на реконструкцію нежитлової будівлі під тир закритого типу. Сучасний спортивний об’єкт з’явиться на вулиці Лисенка, 23-Б у Львові.

Ділянка розміщена поруч з Музеєм визвольної боротьби України. В управлінні архітектури та урбаністики Львівської міськради кажуть, нині розташована тут будівля є у незадовільному стані.

«Пропонується реконструювати будівлю під стрілецький тир закритого типу для стрільби з лука і додатково пневматичної чи малокаліберної зброї.

В плані критично споруда не змінюється, тільки буде навісний фасад, за яким пропонують проєктанти заховати зовнішні комунікації, сходову металеву клітку для евакуації», – пояснюють в управлінні архітектури.

Нагадаємо, тир матиме два поверхи: на першому рівні – 18-метрова дистанція для лука, а на другому – основна дистанція для стрільби до 50 метрів. Окрім того, заплановано функціональне використання даху: в теплу пору року на третьому рівні також можна буде проводити заняття зі стрільби з лука.

Муніципальний стрілецький тир буде інклюзивним та доступним для всіх, хто захоче займатися стрільбою. Проєкт реалізують за кошти меценатів.

Голос Сокальщини на GoogleNews