Влада працює

У Львові на вулиці Івана Франка, 99 демонтували заклад, що діяв без правових підстав

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, на вул. І. Франка, 99 демонтували колибу, яка раніше діяла там без жодних правових підстав.

«Ділянка, про яку мова, – має прекрасне розташування. Це центральний Галицький район міста. Але роками землею користувались, не сплачуючи місту ні копійки. Навіть більше – не маючи жодних правових підстав.

У далекому 1996 році ТзОВ «Угор» взяло ділянку в оренду на 10 років для спорудження торгового павільйону. Опісля – жодних продовжень договорів чи якихось інших правових відносин», – зазначив Любомир Зубач на власній сторінці у Facebook.

Відомо, що у січні цього року відділ самоврядного контролю обстежив ділянку і встановив: жодних документів і власників немає.

«Споруди стоять, але підприємницької діяльності тут не провадять. Навіть більше, ТОВ «Угор» вже не діє як юридична особа. Тому всі будівлі демонтуємо, ділянку будемо загосподарьовувати», – додав заступник міського голови з містобудування.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/architecture-and-historic-heritage/291923-na-vulytsi-ivana-franka-99-demontuvaly-zaklad-shcho-diiav-bez-pravovykh-pidstav

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.