Влада працює

У Львові обрали проєкт муніципального житла для людей, що проходитимуть реабілітацію в Національному реабілітаційному центрі “Незламні”. Фото

У четвер, 19 січня, відбулося засідання журі Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу, де обрали накращу проєктну пропозицію нового будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків на вул. І. Миколайчука у м. Львові.

Протягом трьох місяців учасники конкурсу розробляли проєктні пропозиції для комплексу багатоквартирних житлових будинків, розташованих на двох земельних ділянках. Проєктовані обʼєкти стануть муніципальним житлом та частиною Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Тут проживатимуть люди, що проходять реабілітацію у Львові. Окрім житла, в складі комплексу передбачено створення центру соціальної та професійної адаптації та дитячого центру. Помешкання також зможуть використовуватися для розв’язання проблеми житлового забезпечення соціально вразливих категорій населення.

Для участі у конкурсі зареєструвалися 25 команд з досвідом проєктування та реалізації житлових будинків переважно з Києва та Львова. Були також заявки з Вінниці, Дніпра та Чернівців. 10 команд завершили роботу та подали конкурсні проєкти, серед яких журі конкурсу обрали переможців.

Отож, за рішенням журі переможцем конкурсу став проєкт під шифром 082491 авторського колективу: Дроздов Олег, Шемір В’ячеслав, Козак Денис, Тимофєєв Олег, Правік Віталій, Шаповалова Ірина, Руднєв Костянтин / Drozdov & Partners, м. Харків.

Голос Сокальщини на GoogleNews