Влада працює

У Львові отримати вже готові паспорти можна, проте вони будуть не верифіковані

Найчастіше до Центрів надання адміністративних послуг Львова звертаються з питанням виготовлення паспортів: закордонного та громадянина України (ID-картка). Фахівці наголошують, що отримати замовлені ще до повномасштабного вторгнення РФ в Україну паспорти можна, однак документи будуть не верифіковані.

«Верифікація при отриманні паспорта означає порівняння відбитків пальців рук та порівняння відцифрованого образу обличчя людини. Через те, що призупинено роботу реєстру державної міграційної служби, неможливо здійснити низку необхідних для цього кроків», – наголошують в департаменті адміністративних послуг ЛМР.

Зокрема, неможливо здійснити:

  • автоматизовану верифікацію;
  • зміну персональних ідентифікаційних номерів (PIN1, PIN2) та персональних авторизаційних кодів (PUK1, PUK2) до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті;
  • внести відмітку до реєстру про видачу документа (така відмітка буде внесена після відновлення роботи реєстру без необхідності окремого звернення заявника).

Нагадаємо, на час воєнного стану можна продовжити термін дії попередніх паспортів та вклеїти фото дитини, віком до 16-ти років, у паспорт одного з батьків. Для цього потрібно звернутися у підрозділи державної міграційної служби (ДМС) за такими адресами: вул. Чупринки, 67 та вул. Чайковського, 17.

Гаряча лінія міграційної служби: 0800308877.

Зауважимо, Центри надання адміністративних послуг Львова працюють у дещо зміненому форматі, зважаючи на воєнний стан у країні.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.