Влада працює

У Львові працівники стратегічних підприємств міста вчилися або відновлювали свої вміння користуватися зброєю

У вівторок, 25 січня, розпочалися стрілецькі навчання для працівників стратегічних львівських підприємств. Декілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, вчилися або відновлювали свої вміння користуватися зброєю. Сьогодні учасниками навчань стали працівники підприємств «Львівтеплоенерго», «Залізничнетеплоенерго», «Львівсвітло» та «Львівводоканал». Навчання провели ветерани російсько-української війни разом із учасниками одного із львівських стрілецьких клубів.

«Ми повинні бути готові захищати себе, свою країну, тим більше, коли йдеться про стратегічні підприємства, на які можуть бути диверсійні атаки. Тому чітко і за протоколом, який визначає держава, ми повинні допомагати силам територіальної оборони. Ми вже переформатували управління надзвичайних ситуацій, включивши аспект територіальної оборони», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, такі навчання будуть системними, а згодом, після відновлення очного навчання у школах, окремий військовий вишкіл проведуть і для старшокласників.

«Будемо відновлювати тири і будемо підтримувати ці стрілецькі полігони, які сьогодні вже є на території Львова й області. Зараз кожен повинен мати ці навики, тому я всіх залучаю, і власним прикладом це показую», – розповів Андрій Садовий.

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.