Влада працює

У Львові створили єдину мапу з усіма волонтерськими ініціативами громади

Команда Інституту міста створила волонтерську мапу Львівської громади. На одній карті зібрали постійні локації Львівської громади, де можна волонтерити.

Зараз тут 29 локацій, проте карту можна доповнювати. В такий спосіб команда Інституту міста спростила пошук активностей для людей, які хочуть долучитися до волонтерських ініціатив або ж доповнити карту своїми можливостями.

Мапа створена у межах реалізації Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки. Ініціатива забезпечує створення сприятливих умов для волонтерства та системної участі організацій та установ, які залучають волонтерів.

«Волонтерство – це чудова нагода отримати новий досвід, познайомитись з цікавими людьми, допомогти своєму місту та Україні, а також яскраво провести час. Волонтери потрібні усюди: для допомоги ЗСУ та вимушено переміщеним українцям, догляду за лісом чи парком, в ОСББ чи у молодіжному центрі. Саме тому ми створили підбірку волонтерських можливостей у Львівській громаді, яка спрощує пошук», – зазначив проєктний менеджер КУ Інститут міста Юрій Ломіковський.

Ознайомитися із мапою можна за посиланням – https://bit.ly/volmaplviv

Щоб долучитися до волонтерства, потрібно:

1. Знайти на волонтерській мапі локацію, яка вас цікавить.

2. Зв’язатися з координатором локації та дізнатися про умови та графік волонтерства.

3. Прийти на локацію в призначений час та допомогти.

Також творці мапи передбачили можливість для організаторів волонтерських проєктів додати свій проєкт чи інформацію про ініціативу для залучення волонтерів. Все, що необхідно зробити – розповісти деталі у формі за посиланням і команда Інституту міста додасть вашу локацію на мапу.

Довідка

Програма сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки була затверджена Львівською міською радою 9 грудня 2022 року. Основні цілі Програми: забезпечення сприятливих умов для розвитку волонтерства, популяризація волонтерського руху, сприяння інституційному розвитку організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів та забезпечення системної участі організацій та установ, які залучають волонтерів до формування та розв’язання питань місцевого значення. Текст програми доступний за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews