Влада працює

У Львові видали близько 143 тисяч пільгових “Леокарт” та готуються до другого етапу впровадження е-квитка

Як поінформував директор департаменту мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, у Львові вже видали близько 143 тис. пільгових транспортних карток

А це орієнтовно 93% від кількості поданих документів. Загалом, у місті ще триває 1-й етап впровадження е-квитка, який називається «Освіта пільговика». На цьому етапі, паралельно з видачею карток, продовжують перевіряти та тестувати обладнання у транспортних засобах. А контролери і далі навчають пільговиків як правильно користуватися обладнанням та валідуватися.

Олег Забарило зауважив, що місто готується до переходу на 2-й етап впровадження електронного квитка. Однак, тут є низка труднощів, пов’язаних з оголошенням воєнного стану в країні. Зокрема, через форс-мажорні обставини, ключові підрядники не можуть повноцінно виконувати свої завдання.

«Зараз всі технічні роботи виконують виключно фахівці ЛКП «Львівавтодор», оскільки ще до початку повномасштабного вторгнення компанія «Мікроелектроніка» відкликала своїх працівників з території України. А вони дуже потрібні, бо проводили тут, на місці, основну технічну роботу. На жаль, зараз ще ми не можемо їх залучити до роботи у Львові, вони працюють дистанційно», – зазначив посадовець.

Також є труднощі з роботою над мобільним застосунком для безготівкової оплати за проїзд. «Додатком займається компанія «СофтСерв». І вони інформували нас, що мають певні труднощі, бо низку ключових працівників мобілізували. Зараз ми з ними проводимо перемовини, щоб повернутися до роботи і запустити процеси, які ще не запущені», – сказав Олег Забарило.

Загалом, він наголосив, що електронна форма оплати за проїзд може запрацювати лише тоді, коли всі ключові підрядники повернуться до повноцінної роботи у Львові.

Голос Сокальщини на GoogleNews