Влада працює

У Сокальській громаді проводиться опитування для переселенців про досвід отримання адміністративних послуг громади

Громадська організація “Центр спільних дій” в рамках проєкту “Підтримка реформи сектору охорони здоровʼя в Україні” Світового Банку, що реалізовується за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, розпочинає оцінку рівня вакцинації від COVID-19 серед внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток від бойових дій у громадах Львівської області.

Якщо ви внутрішньо переміщена особа, будь ласка, заповніть цю анкету. Вона містить запитання щодо вашого досвіду вакцинації та взаємодії з представниками соціальних і медичних служб громади, до якої ви переїхали. Орієнтовний час заповнення анкети – 10 хвилин.

Опитування є конфіденційним, тому ми не просимо вас вказувати свої персональні дані та гарантуємо анонімність цих анкет. Отримана інформація буде використана для дослідження системи надання медичних послуг та підготовки комунікаційних матеріалів щодо вакцинації від COVID-19.

Хочемо запитати у вас про ваш досвід отримання послуг у громаді та що думаєте про протидію COVID-19. Ми прагнемо, щоб якість послуг була на найвищому рівні для всіх мешканців громади, і тому ваша думка для нас дуже цінна. Пройдіть, будь ласка, опитування до 1 червня 2022 року. Його проводять наші партнери з Центру спільних дій серед ВПО. Ваші відповіді ми врахуємо, щоб покращити якість надання послуг у громаді – повідомили у міській раді.

Посилання на форму опитування:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEuF-GcK8NLrOFC9BU987K0L4qAfBPeBicfrY_cU_TP6ACOw/viewform

Голос Сокальщини на GoogleNews