Влада працює

У Стебнику триває облаштування масштабного дитячого майданчика

На вулиці Андрія Мельника у Стебнику тривають роботи з облаштування нового дитячого майданчика. Багатофункціональний простір для малечі міститиме окремі ігрові зони для дітей дошкільного та шкільного віку, спортивну та тиху зону. Площа нового майданчика становитиме понад 1 200 метрів квадратних.

Серед комплектуючих елементів майданчика будуть дитячі гойдалки, ігрові елементи, гірки, будиночки, гамаки, тренажери, скелелазна гірка та розвиваючі ігри для малечі.

Проект втілює ГО «Допоможемо разом», яка залучила для його реалізації кошти міжнародного фонду CORE Response. Вартість проекту – 2 млн 248 тис грн.

Дрогобицька громада в свою чергу долучилась до підтримки проекту, шляхом благоустрою території та замощення доріжок бруківкою. Цими вихідними керівництво громади, спільно з депутатами, активними мешканцями Стебника та представниками міжнародного фонду CORE висадили на території майданчика молоді сакури.

Облаштування майданчика планують завершити до кінця тижня, тож вже найближчим часом діти матимуть новий, сучасний та безпечний простір для ігор та спілкування.

За задумом організаторів, новий майданчик має стати місцем для розвитку дітей дошкільного та шкільного віку, а також простором для спілкування та об’єднання людей – зокрема місцевих мешканців та нових жителів громади з числа ВПО.

Голос Сокальщини на GoogleNews