Влада працює

В Червонограді хочуть демонтувати об’єкти комуністичного та нацистського тоталітарних режимів

5 травня на сесії Червоноградської міської ради депутати розглядатимуть питання про демонтаж об’єктів комуністичного та нацистського тоталітарних режимів. У запропонованому проєкті рішення вказано три пам’ятники, які підлягають знесенню – меморіальний комплекс «Вічний вогонь», пам’ятний знак герою радянського союзу Олексію Лопатіну та пам’ятний монумент на місці бою радянських воїнів з німецько-фашистськими загарбниками у присілку Заболоття села Сілець.

Окрім цього, відділ культури Червоноградської міської ради повинен провести інвентаризацію існуючих об’єктів щодо існування символів комуністичного та нацистського тоталітарних режимів.
До слова, у багатьох містах України вже розпочато процеси знесення пам’яток, пов’язаних з радянською символікою. Зокрема, у центрі Стрия демонтували частину меморіальної композиції на честь радянської армії, виконавчий комітет Вінницької міської ради схвалив рішення, про знесення пам’ятника Максиму Горькому, в Дрогобичі розпочали демонтаж комуністичної символіки «Вічного вогню», а в Рівному демонтували монумент на честь радянського комдива Михайла Богомолова.

Фото: Юрій Гринів598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.