Влада працює

В Червонограді поділили вільні залишки коштів бюджету з 2019 року: взялися за тротуари, а на музеї зекономили

Продовжили виділяти кошти на реконструкції стадіону та мосту, взялися за тротуари, а на музеї зекономили

Вільні залишки коштів міського бюджету з 2019 року на суму 21 млн 806 тис грн поділили на сесії міської ради 20 лютого. Про це повідомляє Голос Сокальщини з посиланням на НеоРадіо.

Установам освіти виділили 2 млн 465,1 тис грн.

Зокрема, гроші скерували на заробітну плату для працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл – 400 тис грн (підвищення коєфіцієнту по зарплаті згідно з постановою КМУ від 14 серпня 2019 року №755), будинку учнівської творчості – 35 тис грн на закупівлю нових меблів та інвентаря для облаштування кімнати для занять дітей в клубі «Зоря»; поточний ремонт огорожі стадіону ЧЗШ №1 – 110 тис грн, заміну вікон ЗДО №16 – 200 тис грн, капітальний ремонт приміщення харчоблоку ЧЗШ №1, ЧЗШ №2 – 1млн 349,5 тис грн, будівництво спортивного майданчика з наливним покриттям в ЧЗШ №12 – 300 тис грн тощо.

По КП «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради» перемістили 560 тис грн із заробітної плати на поточний ремонт туалетів у відділенні травматології та у відділенні нейрохірургії.

Установам культури виділили кошти на влаштування пандусу біля Народного дому (150 тис грн) та на читальний зал центральної бібліотеки 500 тис грн (капремонт приміщення та придбання меблів).

У житлово-комунальне господарство спрямують 6 млн 89,8 тис грн. Зокрема КП «Комунальник» отримає 40 тис грн на проведення робіт зі знищення самопосіву чагарників в берегових зонах р. Західний Буг (район підвісного мосту) та р. Солокія та 100 тис грн на розчищення канави по вул. Промисловій, а ще 500 тис грн на придбання скейт-майданчика.

За програмою утримання та розвитку автодоріг КП «Комунальник» скеровано 3 млн 129,4 тис грн. З них 200 тис грн – на встановлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки. Найбільше коштів за цією програмою скерували на поточні ремонти тротуарів: вул. Б.Хмельницького (1 млн 200 тис грн), по вул.Мазепи,15,17 (199 тис грн), по вул.Бандери, 11 (220 тис грн), по вул. Клюсівська (365 тис грн). Чому взялися за тротуари? За словами мера Андрія Залівського у попередні роки дуже мало уваги звертали на тротуари, більше на дороги.

Погода на сьогодні дозволяє здійснювати роботи з укладання бруківки. Для початку вибрали магістральні вулиці Клюсівська, Шевченка, Стуса, Бандери. Також була скарга, що по вул. Богдана Хмельницького від «Шато» до повороту на старий цвинтар взагалі немає тротуару.

Уточнив, що було прохання від сестер служебниць і священників. До речі, подібне звернення до депутатів вже на самій сесії 20 лютого озвучив настоятель церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України Володимир Ващук. Зазначив, що його прохання можна вважати спільним із пастором сусідньої церкви Християн Віри Євангельської. Дві сакральні споруди знаходяться по вул. Клюсівській і до обидвох бездоріжжя.

Загалом голова комісії з питань бюджету Дмитро Фартушок повідомив, що на засіданні комісії була дискусія, звучала пропозиція зняти програму з ремонту доріг з фінансування, у тому числі через непрозорість розподілу коштів. Мер зазначив, що всі пропозиції з ремонтів тротуарів та доріг надалі будуть виставлені на Прозоро.

Виконкому – підмітально-прибиральна машина

Виконавчому комітету Червоноградської міської ради виділяють кошти на придбання підмітально-прибиральної машини за 3 млн 120 тис грн. З цього приводу міський голова прокоментував: «Нас цікавить, щоб була закуплена техніка, яка може чистити узбіччя доріг. За 3 роки КП «Комунальник» з бюджету міста було закуплено транспорту на понад 200 тисяч євро, а згідно із Антимонопольним законодавством не можна понад цю суму». Тому машину планують закупити на виконавчий комітет і надавати «Комунальнику» в користування до грудня 2020 року, а після 31 грудня машину передадуть на баланс цього підприємства. Машина потрібна вже: у березні під час проведення толоки узбіччя планують почистити, а потім підмітальна машина буде підтримувати чистоту. До слова, техніку за підходящу ціну вишукували 2 місяці.

На реалізацію міської Програми «Олімпійська надія» на 2020 рік планується спрямувати 35 тис грн.

У зв’язку з ліквідацією КП «Ринок «Левада» спрямували 327 тис грн (на погашення заборгованості по єдиному податку, виплати при скороченні, оплату заборгованості по виконавчих провадженнях та інших послугах).

На об’єкти капітального будівництва та реконструкції затвердили 4 млн 762,2 тис грн. Зокрема, на реконструкцію Бендюзького водозабору з встановленням обеззалізнюючих установок (с.Бендюга Сокальського району) – 1млн грн, реконструкцію водопроводу по вул.Будівельна – 631,2 тис грн, капітальний ремонт водопроводу по вул. Івасюка, 8 (819 тис грн), будiвництво технологiчної лiнiї утилiзацiї шламiв (осадiв) вiд очищених стiчних вод Червоноградських очисних споруд (коригування на 600 тис грн); реконструкцію фонтана в парку культури 100 тис грн, реконструкцію спортивного комплексу «Шахтар» (співфінансування, 550 тис грн), капітальний ремонт даху храму церкви Святого Володимира (300 тис грн); реконструкцію підвісного мосту через р. Західний Буг (коригування, 572 тис грн).

Крім того, освітню субвенцію з державного бюджету в сумі 3 млн 527, 6 тис грн спрямують на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, а субвенцію з обласного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 747, 3тис грн – установам освіти (загальноосвітнім школам 415,8 тис грн, дошкільним закладам – 331,5 тис грн.

Червоноградській філії Львівського музею історії релігії передбачали 40 тис грн на придбання фотоапарата для проведення фотофіксації процесу реставраційних робіт, проте зменшили суму наполовину, і 20 тис грн спрямували на спортивні заходи (проведення та виїзд вихованців відділення боксу на навчально-тренувальні збори). Музей, між іншим, готується у травні відзначити 40-річчя.

Голос Сокальщини на GoogleNews