Влада працює

В Дрогобичі можна безкоштовно отримати саджанці дерев для прибудинкових територій

З турботою про озеленення міста – з наближенням весняного періоду навчальні заклади громади, голови ОСББ, окремі організації та установи мають змогу озеленити свої території та висадити на них нові саджанці дерев. Щорічно Дільниця зеленого господарства КП «СМУ» ініціює заходи з озеленення міста та громади й сприяє у висадці молодих дерев у різних мікрорайонах Дрогобича.

Як розповіла Наталія Пилипів, керівниця Дільниці зеленого господарства, комунальники завжди радо вітають ініціативи мешканців та організацій, які хочуть долучитись до озеленення Дрогобича та готові безкоштовно надати для висадки нові саджанці дерев.

Наразі, мова йде про наявні саджанці таких порід, як дуб, вільха, ясен, клен, явір, ялина звичайна, липи, сумах оцтовий.

Всі, хто бажає отримати саджанці дерев та озеленити свою територію можуть звертатись до нас у Дільницю зеленого господарства. Ми видаємо саджанці абсолютно безкоштовно, але поросимо згодом прозвітувати про виконану роботу. Також у нас можна замовити послугу висадки іменного дерева. Його можна подарувати дитині чи присвятити будь-якій дорогій людині і водночас зробити добру справу для міста — поповнити його вулиці чи сквери красивими зеленими насадженнями, — прокоментувала Наталія Пилипів. 

Усіх, хто бажає долучитись до акції озеленення міста слід звертатись у Дільницю зеленого господарства КП «СМУ» за номерами телефонів: 3-71-25, 3-79-27, 067-313-18-76 (Наталія Пилипів).

Голос Сокальщини на GoogleNews