Влада працює

В області ведуться активні роботи щодо виготовлення генерального плану Червонограда, а також відновлюють роботу над генеральним планом смт Івано-Франкове

В області відновлюють роботу над генеральним планом смт Івано-Франкове
Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА провів робочу нараду з представниками Івано-Франківської селищної ради та фахівцями “Містопроекту” щодо продовження роботи над генеральним планом смт Івано-Франкове.

“Утвердити новий генеральний план Івано-Франково намагалися ще в 2010 році, але тоді його так і не затвердили на сесії селищної ради. А зараз, у зв’язку із зміною законодавства, потрібна його актуалізація”, — розповідає директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько.

Відтак фахівці “Містопроекту”, які розробляли генплан 2010 року, почнуть працювати над коригуванням вже існуючої документації, щоб привести її у відповідність до чинного законодавства.

Далі, після погодження історико-архітектурного опорного плану містечка у МКІПі та громадських слухань, новий генплан зможуть затвердити на сесії селищної ради. Чинний генеральний план Івано-Франково датується 1979 роком.

Нагадаємо, зараз в області ведуться активні роботи щодо виготовлення та затвердження двох генеральних планів великих населених пунктів — Стрия та Червонограда.

751167156
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.