Влада працює

В селі Забужжя розпочався ремонт дороги

22 червня в селі  Забужжя розпочався капітальний ремонт дороги по вулиці Шевченка. Роботи виконуються в межах реалізації міжнародного проєкту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів». Згідно з його умовами на дорозі, довжиною 780 метрів, буде замінено асфальтне покриття, а також буде зроблено тротуар, завдовжки 800 метрів, бетонні бордюри, часткове планування узбіч для відводу ливневих стоків.

Як повідомляв Голос Сокальщини раніше, в Забужжі на Сокальщині відремонтують вулицю за майже 2,5 мільйони гривень

Замовником робіт виступає Сокальська районна рада, яка і реалізовує вищеназваний проєкт. Перш ніж отримати дозвіл на початок ремонту, апарат райради працював над підготовкою необхідного пакету документів, проведенням тендеру на виконання робіт. Підрядник – приватне підприємство «Рома».

До речі, завдяки успішно проведеній процедурі закупівель Сокальською районною радою, було зекономлено 673 тис.грн. Відтак, загальна вартість виконання дорожніх робіт склала – 1 млн. 934 тис.грн.

В межах міжнародного проєкту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» вже була зроблена одна дорога по вулиці Вишнева в селі Гута. Після Забузької дороги, роботи розпочнуться в селищі Жвирка. Зараз Сокальська районна рада працює над підготовкою необхідної документації для проведення процедури закупівель для майбутнього ремонту вулиці Шевченка в смт Жвирка. Відповідно до умов проєкту, усі роботи на 90% фінансуються Євросоюзом, а 10% – з місцевих бюджетів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.